1 dolerio sidabrinė „Meilės“ moneta

Prekės kodas: 15221220
Svoris

29,80

Metalas

Sidabras Ag999

Skersmuo

40 mm

Kokybė

proof

Tiražas

1000

Išleidimo metai

2021

Nominalas

1 Doleris, Niue

Nukaldinta

Lietuvos monetų kalykla

Intarpas

Swarovski kristalas

Visame pasaulyje yra nesuskaičiuojama daugybė kalbų. Tačiau yra vienintelė, kurią atpažįsta ir supranta visi, tai – meilės kalba. Moneta skirta viso pasaulio meilei, gamtai ir žmonijai, mums visiems  – tai „Meilės“ moneta.

Kiekis
- +

Aprašymas

Monetoje vaizduojami iš senų senovės atkeliavę mūsų protėvių naudoti ir šiandien vis dar atpažįstami Baltų kultūros meilės simboliai. Jų kilmė – gamta, šeima, emocijos ir jausmai, protėvių kultūroje turėję savitas jaukumo ir pagarbos reikšmes. O ar šiandien atpažįstate „Meilės“ monetoje pavaizduotų simbolių reikšmes? Pabandykime atskleisti jų prasmes drauge.

 

DIZAINAS

Monetos pakuotė – iš natūralaus lino sukurtas rankų darbo įpakavimas, pagamintas Lietuvoje, Valakupių reabilitacijos centre įsikūrusiose Socialinėse dirbtuvėse. Monetos pakuotė sukurta siekiant sustiprinti meilės ir žmoniškumo idėją vienas kitam. Pirkdami asmenų su intelekto ir/ar psichosocialine negalia kuriamus gaminius, Jūs taip pat prisidedate prie socialinių pokyčių, prisidedate prie sklandesnės integracijos į visuomenę.

 

Reversas: Monetos centre – iš abiejų pusių matomas Swarovski kristalas-širdelė. Ji apsupta Baltų kultūros simboliais. Tai namų saugumo, šeimos, gamtos, tolerancijos, pagarbos, gyvybės, laimės ir meilės simboliai. Swarovski kristalas ne pritvirtintas prie monetos.

 

Aversas: Jos Didenybės karalienės Elžbietos II portretas.

 

Daugiau informacijos apie monetą ČIA.

 

Įdomu, kodėl ant monetos pavaizduota Jos Didenybė karalienė Elžbieta II ar kiti Niujė simboliai? O gal norite sužinoti, kodėl kaldiname dolerius? Skaitykite ČIA.

Papildoma informacija

Svoris

29,80

Metalas

Sidabras Ag999

Skersmuo

40 mm

Kokybė

proof

Tiražas

1000

Išleidimo metai

2021

Nominalas

1 Doleris, Niue

Nukaldinta

Lietuvos monetų kalykla

Intarpas

Swarovski kristalas