01.

Koncepcija ir dizainas

Mūsų dailininkų komanda konsultuoja ir padeda įgyvendinti kliento idėjas nuo pat ankstyvojo etapo iki pat jų realizavimo. Konceptualūs grafiniai vaizdai ir 3D skaitmeninis dizainas pateikiami klientui patvirtinti prieš kiekvieno kūrinio gamybos pradžią.

02.

Įrankiai

Norėdami užtikrinti aukščiausios kokybės produktų gamybą, visus kalimui reikalingus įrankius gaminame patys. Sukaupta patirtis ir standartus atitinkanti gamybinė bazė leidžia greitai ir kokybiškai paruošti kalimui būtinus komponentus.

03.

Kalimas

Kaldinimo procesas yra labai tikslus ir preciziškas, reikalauja griežtų kalimo štampų, matricų ir spaudimo tolerancijos taisyklių. Visa tai skirta tam, kad būtų užtikrintai pagamintas aukščiausios kokybės gaminys.

04.

Dalinis auksavimas

Dalinis auksavimas – padengimo būdas, kurio metu padengiamos atskiros monetos dalys ar jos akcentai. Tai gana sudėtingas, didelio kruopštumo, imlus laikui ir daug žinių reikalaujantis procesas, kurio rezultatas – solidus ir kokybiškas gaminys.

05.

Aukštas reljefas

Aukšto reljefo monetos tai – šedevras monetų srityje. Tik nedaugelis kompanijų visame pasaulyje sugeba naudoti šią gamybos technologiją. Mes kontroliuojame technologinius gamybos procesus, todėl galime jums pasiūlyti šį gamybos būdą ir sukurti išskirtinio dizaino gaminius.

06.

Tampografinis ir skaitmeninis dažymas

Šiuolaikinės monetos neįsivaizduojamos be dažytų paviršių. Mūsų specialistai parenka ir pasiūlo Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkančius dažymo sprendimus.

07.

Akmens / kristalų intarpai

Metalo ir akmenų derinimas yra vienas iš įdomiausių monetų ar medalių projektavimo būdų. Čia platus galimybių spektras, todėl užsakant šiuos darbus pas mus konsultuoja ir dirba atitinkamų sričių specialistai.

08.

Licencijos

Mes tvarkome visus su monetų nominalais susijusius klausimus.

09.

Pakuotė

Mes galime supakuoti gaminius į Jūsų turimas pakuotes arba suprojektuoti pagal individualius poreikius.
Suprojektuojame, užsakome reikalingas medžiagas, organizuojame gamybą ir rūpinamės logistika – patogu, taupo laiką, nes viskas – vienose rankose. Mes galime pasiūlyti standartines galimybes, kurios atitinka jūsų poreikius, arba galime pasiūlyti išskirtinius ir individualius sprendimus tik jums.

10.

Kokybės kontrolė

Viso gamybos proceso metu mūsų kokybės inspektoriai tikrina Jūsų monetas, ar jos neturi trūkumų ir atitinka mūsų griežtus standartus. Visos kokybės reikalavimų neatitinkančios monetos perduodamos į gamybą taisyti arba perdaryti. Tik patikrintas ir nurodytas specifikacijas atitinkančias monetas atiduodame klientams.

Dažniausiai užduodami klausimai