Istorija

UAB Lietuvos monetų kalykla įsteigta Lietuvos Vyriausybės nutarimu 1990 m. gruodžio 10 d. Ji atgaivino viduramžiais klestėjusio, tarpukario Lietuvoje pratęsto ir 1940 m. nutraukto lietuviškų monetų kaldinimo tradicijas.

Esame pažangi bendrovė, turinti aukštos kvalifikacijos specialistus, modernius įrenginius bei technologijas, tarptautinį standartą ISO 9001 (nuo 2003 m.) atitinkančią kokybės vadybos sistemą, aktyvią ir lanksčią rinkodarą, orientuotą į pagrindinius bendrovės produktus šalies viduje ir tarptautinėje rinkoje.

UAB Lietuvos monetų kalykla, pasitelkdama kvalifikuotą, patyrusį ir lojalų personalą, siekia kantriu ir kryptingu darbu tobulinti sukauptą profesinę patirtį, efektyviai naudoti materialinius, technologinius ir žmogiškuosius išteklius, rūpintis produkcijos kokybe, palaikyti ir plėtoti ryšius su verslo partneriais, vystyti ir puoselėti bendrovę kaip šalies valstybingumo simbolį, o per istorinėmis vertybėmis tampančius gaminius pristatyti Lietuvą kaip visavertę ir pažangią valstybę.

UAB Lietuvos monetų kalyklos pagrindinė veiklos strateginė kryptis yra siekti finansinio stabilumo bei verslo vertės augimo didinant bendrovės pajamas.