01.

Apdovanojimai

Norite apdovanoti sporto varžybų nugalėtoją, pagerbti lojalų darbuotoją, reprezentuoti savo įmonę ar planuojamą renginį? Originalūs medaliai iš tauriųjų ir netauriųjų metalų yra mūsų rekomenduojamas pasirinkimas, kurį įgyvendiname ir sukuriame autentiškus gaminius.

02.

Firminiai įsegami ženkliukai

Turėdamos tinkamą ženklelį, įmonės ir organizacijos palaiko savo firminį identitetą. Pas mus yra gaminami aukštos kokybės įsegami metaliniai ženkliukai, kurie kalami pagal individualius klientų reikalavimus.

03.

Reprezentatyvūs medaliai

Pagal individualius įmonių ar privačių asmenų užsakymus kuriame ir gaminame medalius ir reprezentacines dovanas darbuotojams bei verslo partneriams. Tai ne tik išskirtinės, tačiau ir ilgai išliekančios dovanos, kurios sulauks darbuotojų pripažinimo bei partnerių bei klientų įvertinimo.

04.

Drabužių ir tekstilės aksesuarai

Papuošalų elementai ar detalės, aksesuarai, firminės etiketės, rankogalių segtukai ir juvelyriniai dirbiniai mados pramonei – visa tai yra mūsų kuriami produktai iš metalo, kuriuos pagal individualius klientų pageidavimus taip pat įspaudžiame ir graviruojame.

05.

Plaketės

Norite savo žinutei, padėkai pridėti daugiau stiliaus ir solidumo? Aukštos kokybės plaketės, kurias jums kruopščiai pagaminsime, padės tai pasiekti.

Dažniausiai užduodami klausimai