1 dolerio Sidabrinė moneta – pakabukas „Maža juoda suknelė”

  Prekės kodas: 15221782
  Svoris

  3,8 g

  Skersmuo

  30×10 mm

  Metalas

  Sidabras Ag999

  Intarpas

  Natūralus deimantas

  Nominalas

  1 Doleris, Niue

  Tiražas

  1000

  Nukaldinta

  Lietuvos monetų kalykla

  Išleidimo metai

  2023

  Pakuotė

  Reprezentacinė dėžutė

  Ar gali moneta būti praktiška? Lietuvos monetų kalykla sako taip ir  pristato naujausią savo darbą- monetą / kaklo papuošalą,  skirtą moterų grožiui, jų elegancijai ir mažos juodos suknelės istorijai.   Gaminys inkustruotas natūraliu deimantu ir pardaudamas su sidabrine grandinėle (Ag 925).
  Kiekis
  - +
  Kaina
  110,00

  Aprašymas

  Nesenstanti ir prašmatni 

  Koko Šanel sakė: „Moteris gali būti per puošniai apsirengusi, bet negali būti pernelyg elegantiška.“ Mažos juodos suknelės paprastumas niekada neleido jos laikyti per daug puošniu pasirinkimu. Iki pat šių dienų ji laikoma drabužiu, kuriuo moteris gali pasikliauti, jei nori atrodyti stilingai.

  Ryškią XX ir XXI amžių socialinės istorijos kreivę nubrėžusi maža juoda suknelė įkūnija galutinio, tačiau demokratiško stiliaus raidą, kuris atspindi besikeičiančius šiuolaikinio pasaulio socialinius reiškinius, trukusius ilgiau nei šimtmetį. Dėl savo universalumo ir įvairiapusiškumo maža juoda suknelė paliko keletą pačių neišdildomiausių vizualių mūsų amžiaus vaizdų. Begales kartų pasisavinta ir pritaikyta, ši suknelė yra persmelkta savo dienų prasmės – nuo tarnystės iki nepriklausomybės, nuo santūrumo iki pagundos, nuo žavesio iki maloningumo.

   

  Mados ikona

  Stiliaus ikona nebūtinai turi vilkėti prabangiais drabužiais. Sukurta kaip universalus sprendimas, maža juoda suknelė užkariavo pasaulį ir neaplenkė net ir turtingiausiųjų moterų drabužinių. Štai mados ikona laikyta Elžbieta II buvo vienas aiškiausių pavyzdžių, kaip aukštuomenės moterys geba sukurti išskirtinį stilių. Jos garderobe taip pat visuomet buvo maža juoda suknelė. Beje, ar žinojote, kad Karališkosios šeimos nariai, net ir keliaudami, visuomet su savimi turi turėti visiškai juodos spalvos aprangos derinį? Teisingas pasirinkimas atskleidžia moteris žavesį, paslaptingumą ir pasitikėjimą savimi. Apsidairykite.

   

  Lietuvos monetų kalyklos sukurta moneta-pakabukas juodai mažai suknelei vaizduoja šią mados revoliuciją ir tikrąją mados ikoną Elžbietą II. Tai unikali ir labai stilinga dovana kiekvienai moteriai ar merginai.

   

  Įdomu, kodėl ant monetos pavaizduota Jos Didenybė karalienė Elžbieta II ar kiti Niujė simboliai? O gal norite sužinoti, kodėl kaldiname dolerius? Skaitykite ČIA.

  Papildoma informacija

  Svoris

  3,8 g

  Skersmuo

  30×10 mm

  Metalas

  Sidabras Ag999

  Intarpas

  Natūralus deimantas

  Nominalas

  1 Doleris, Niue

  Tiražas

  1000

  Nukaldinta

  Lietuvos monetų kalykla

  Išleidimo metai

  2023

  Pakuotė

  Reprezentacinė dėžutė