Apie mus

UAB Lietuvos Monetų kalykla yra profesionalumu, originaliais ir kokybiškais gaminiais tarptautinėje monetų kolekcininkų rinkoje žinomas gamintojas, kurio pagrindinės veiklos yra monetų ir medalių iš tauriųjų metalų kūrimas,  gamyba ir platinimas.

UAB Lietuvos monetų kalykla įsteigta Lietuvos Vyriausybės nutarimu 1990 m. gruodžio 10 d. Ji atgaivino viduramžiais klestėjusio, tarpukario Lietuvoje pratęsto ir 1940 m. nutraukto lietuviškų monetų kaldinimo tradicijas.

Esame pažangi bendrovė, turinti aukštos kvalifikacijos specialistus, modernius įrenginius bei technologijas, tarptautinius standartus ISO 9001 ir ISO 14001 atitinkančias kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemas.

UAB Lietuvos monetų kalykla, pasitelkdama kvalifikuotą, patyrusį ir lojalų personalą, siekia kantriu ir kryptingu darbu tobulinti sukauptą profesinę patirtį, efektyviai naudoti materialinius, technologinius ir žmogiškuosius išteklius, rūpintis produkcijos kokybe, palaikyti ir plėtoti ryšius su verslo partneriais, vystyti ir puoselėti bendrovę kaip šalies valstybingumo simbolį, o per istorinėmis vertybėmis tampančius gaminius pristatyti Lietuvą kaip visavertę ir pažangią valstybę.

UAB Lietuvos monetų kalyklos pagrindinė veiklos strateginė kryptis yra siekti finansinio stabilumo bei verslo vertės augimo didinant bendrovės pajamas.