Sendinto sidabro „Sėkmės amuletas“ (su grandinėle)

Prekės kodas: 19500012.
Metalas

Sidabras Ag925

Unikalaus dizaino sendinto sidabro sėkmės amuletas – talismanas, kuris lydės jus visur ir visada!

Kiekis
- +

Aprašymas

Laimė kalba viena kalba. Nors skirtinguose pasaulio kampeliuose gyvenantys žmonės skiriasi kultūra, mąstymu, gyvenimo būdu bei pasaulėžiūra, tačiau mus visus jungia vienas troškimas – būti laimingais!

 

Ant amuleto pavaizduoti septyni laimės simboliai turi ypatingą reikšmę. Vieni jų atneša sėkmę, kiti apgina nuo piktos akies, o visi kartu jie padeda išsipildyti mūsų norams.

 

Raktelis – tai pasirinkimo laisvės simbolis, galintis atrakinti ir užrakinti bet kurias duris bei panaikinti kliūtis mūsų kelyje. Kad visos durys būtų atviros!

 

Keturlapis dobilas – simbolis, visame pasaulyje simbolizuojantis didžiulę sėkmę. Nuo seno tikima, kad tai stiprus amuletas, galintis apsaugoti namus ir pasirūpinti jo savininko gerove. Kiekvienas dobilo lapelis reiškia konkretų dalyką: viltį, tikėjimą, meilę ir sėkmę. Remiantis senovės keltų padavimais, druidai tikėjo, kad keturlapis dobilas – tai pati stipriausia apsauga nuo tamsių dvasių. Viena vokiečių legenda byloja, kad Ieva, pasiėmė iš rojaus keturlapį dobilą, kad turėtų su savimi to rojaus dalelę.

 

Širdelės simbolis šiandien reiškia meilę ir tyrumą, tačiau praeityje jis turėjo ir kitų reikšmių. Senovės Graikijoje širdelė simbolizavo silfijų – retą ir labai vertingą augalą, kurio sėklos buvo širdies formos. Jis buvo naudojamas kaip prieskonis ir kaip vaistas, taip pat kaip kontraceptinė priemonė.

 

Pasagėlė. Legenda byloja, kad anglų vyskupas Dunstanas eidamas keliu sutiko velnią. Šis paprašė vyskupo prikalti prie kojos nukritusią pasagą. Gudrus dvasininkas neišsigando ir pagriebęs geležinę pasagą prikalė nelabąjį prie namo sienos. Velnias už išlaisvinimą pažadėjo niekada nekelti kojos į namus, kuriuos saugo pasaga. Taip pradėta tikėti, kad virš namų durų ar ant vartų pakabinus pasagą galima apsisaugoti nuo pikta linkinčių žmonių.  Pasagėlė – visada šalia.

 

Vyro ir moters simbolis byloja apie tai, jog vyrai kilę iš Marso, o moterys – iš Veneros. Tai – dvi skirtingos planetos su savomis taisyklėmis. Tamsa ir šviesa, švelnumas ir jėga, ramus užutėkis ir audringa jūra… Abu kartu jie – darni visuma, nenugalima jėga, kurianti naujus pasaulius. Ta jėga – meilė.

 

* Ribotas tiražas

 

* Amuletas parduodamas kartu su grandinėle

 

* Sidabrinės grandinėlės ilgis 50 cm

 

* Žiedelis, apyrankė parduodami atskirai

Papildoma informacija

Metalas

Sidabras Ag925