Paauksuotas „Sėkmės žiedas“

Skersmuo

11 mm

Kiekis
- +
Kaina
19,00

Aprašymas

Specialaus dizaino, laimės simbolių žiedas – laimės, pasisekimo talismanas. Mažas laimės simbolis, kuris lai lydi Jus visur ir visada!

Nors visame pasaulyje skirtingose šalyse gyvenantys žmonės skiriasi kultūra, mąstymu, gyvenimo būdu ir pasaulio suvokimu, tačiau mus visus jungia viena ypatybė – laimės siekimas!

Laimę pasiekti padeda laimės simboliai. Ant žiedo pavaizduoti septyni laimės simboliai turi ypatingą reikšmę.  Vieni simboliai atneša sėkmę, kiti apgina nuo piktos akies – laimė, ji kalba viena kalba, ji visur laukiama.

 

Raktelis – Lai jis atrakina ir užrakina bet kurias duris, panaikina kliūtis mūsų kelyje ir simbolizuoja pasirinkimo laisvę. Lai visos durys lengvai atsidaro!

Keturlapis dobilas – Visame pasaulyje keturlapis dobilas simbolizuoja didžiulę sėkmę. Nuo seno tikima, kad tai stiprus amuletas, galintis apsaugoti namus ir pasirūpinti jo savininko gerove. Kiekvienas lapelis reiškia konkretų dalyką: viltį, tikėjimą, meilę ir sėkmę. Pagal senovės keltų padavimus, druidai tikėjo, kad keturlapis dobilas – tai pati stipriausia apsauga nuo tamsių dvasių. Viena vokiečių legenda byloja, kad Ieva, pasiėmė iš rojaus keturlapį dobilą, kad turėtų su savimi to rojaus dalelę.

Širdelė – Mūsų laikais šis simbolis reiškia meilę ir tyrumą, bet praeityje jo reikšmė buvo ir kita. Senovės Graikijoje širdelė simbolizavo silfijų – retą ir labai vertingą augalą, kurio sėklos buvo širdies formos. Jis buvo naudojamas kaip prieskonis ir kaip vaistas, taip pat kaip kontraceptinė priemonė.

Pasagėlė – Legenda byloja, kad anglų vyskupas Dunstanas eidamas keliu sutiko velnią. Šis paprašė vyskupo prikalti prie kojos nukritusią pasagą. Gudrus dvasininkas neišsigando ir pagriebęs geležinę pasagą prikalė nelabąjį prie namo sienos. Velnias už išlaisvinimą pažadėjo niekada nekelti kojos į namus, kuriuos saugo pasaga. Taip pradėta tikėti, kad virš namų durų ar ant vartų pakabinus pasagą galima apsisaugoti nuo pikta linkinčių žmonių. Pasagėlė – ji visada šalia.

Vyro ir moters simbolis – Sakoma, vyrai kilę iš Marso, o moterys – iš Veneros. Dvi skirtingos planetos su savomis taisyklėmis. Tamsa ir šviesa, švelnumas ir jėga, ramus užutėkis ir audringa jūra… Abu kartu jie – darni visuma, nenugalima jėga, kurianti naujus pasaulius. Ta jėga – meilė.

 

* Ribotas tiražas

* Nurodyta žiedelio kaina, „Sėkmės amuletas“ (su grandinėle) ir apyrankė parduodami atskirai

 

DYDŽIAI: 16 / 17 / 18. Atliekant užsakymą prašome komentaruose nurodyti dydžio pasirinkimą.

Papildoma informacija

Skersmuo

11 mm

Panašūs produktai

Medalionas ŠVELNUKAS
8,00
Medalionas AVELĖ
8,00
Paauksuotas „Sėkmės amuletas“ (su grandinėle)
29,00
Sidabrinė / paauksuota „Sėkmės apyrankė“
16,00