Medalis „Medžioklė“

Prekės kodas: 19401276.
Metalas

Sidabras Ag925

Svoris

23,3 g

Skersmuo

37 mm

Nukaldinta

Lietuvos monetų kalykla

Proginis medalis gimimo dienos ar kitos svarbios šventės proga – tai ne tik būdas pasakyti, kaip žmogus jums rūpi, bet ir laikui nepavaldus prisiminimas. Medalis „Medžioklė“, dekoruotas šios temos simbolika – išskirtinė dovana tikriems medžioklės entuziastams.

Kiekis
- +

Aprašymas

Medžioklė daug amžių buvo vienas svarbiausių žmonių įgūdžių, nes nuo to priklausė jų išgyvenimas. Šiandien, kai medžioti maistui nebereikia, medžioklė tampa laisvalaikio praleidimo būdu, leidžiančiu pažinti gamtą ir laukinius gyvūnus. Lietuvos monetų kalykla pristato proginį medalį, skirtą medžioklei. Tai gali būti puiki dovanos idėja, jeigu ieškote išskirtinės ir aukštos kokybės dovanos.

 

Sidabro medalis pasakoja mūsų istoriją ir jos ryšį su gyvūnais. Svarbiausiu medalio akcentu pasirinktas elnias – didingas ir gražus gyvūnas. Gaminyje vaizduojamas istorijos laikotarpis, kurio metu šie gyvūnai buvo praktiškai išnykę, ir dabarties laikotarpį, kada vėl galime jais grožėtis – tai simbolizuoja elnio atvaizdas. Medalis yra vyriško taurumo simbolis bei talismanas, todėl tai gali tapti puikia dovana draugui, kolegai, tėčiui, seneliui, sūnui.

Papildoma informacija

Metalas

Sidabras Ag925

Svoris

23,3 g

Skersmuo

37 mm

Nukaldinta

Lietuvos monetų kalykla