1 DOLERIO SIDABRINĖ MONETA SMALSIOS AKYS

Prekės kodas: 15221290
Metalas

Sidabras Ag999

Svoris

31,1 g

Skersmuo

40 mm

Kokybė

sendintas sidabras

Tiražas

1000

Išleidimo metai

2021

Technologijos

aukštas reljefas, UV spauda

Nominalas

1 Doleris, Niue

Pakuotė

dėžutė, skaidri kapsulė

Nukaldinta

Lietuvos monetų kalykla

Tikriausiai kiekvienas vaikystėje buvo vadinamas kodėlčiuku. Juk viskas buvo taip įdomu – gausybė neatrastų patirčių, vietų ir jausmų... Smalsumas lydėjo mus kiekviename žingsnyje, o tėvai kone kasdien gaudavo klausimų laviną. Naujoji Lietuvos monetų kalyklos moneta „Smalsios akys“ grąžina į vaikystę ir ragina prisiminti pažinimo džiaugsmą.
Kiekis
- +
Kaina
119,00

Aprašymas

Įsivaizduokite, jog šalia stovi vaikas ir suaugęs. Koks pirmojo žvilgsnis į pasaulį? Naivus, tyras, linksmas ir net truputį išprotėjęs… O kaip į pasaulį žvelgia suaugusysis? Mąsliai, atsargiai… Galbūt šiek tiek pavargusiomis akimis. Kodėl gi suaugusiajam nepasimokius to vaikiško naivumo ir smalsumo? Mėgaukimės visu pasauliu – keliaukime, patirkime nuotykių ir įpūskime savo gyvenimui naujų vėjų, vaikystės spontaniškumo ir drąsos! Apie tai šaukte šaukia ryškiaspalvis Lietuvos monetų kalyklos kūrinys – „Pasakų“ serijos moneta „Smalsios akys“.

 

Atvėrus spalvingą apvalią monetos dėžutę, jus pasitiks smalsaujančios akys (Googly eyes) – jos nori pažinti mus, mes pažinkime jas. Tai sidabro moneta, puošta įspūdingais gėlių motyvais. Kiekvienos iš jų spalva turi išskirtinę reikšmę: raudona – senovės Romoje simbolizavo paslaptį, mėlyna – energija spinduliuojanti spalva, o tamsūs jos atspalviai sustiprina paslapties reikšmę bei simbolizuoja nekaltumą. Oranžinė spalva reiškia jausmingumą, išdidumą, ambicijas ir įtarumą.

 

Monetos averse pačiame gėlės centre vaizduojamas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II portretas.  UV spaudos technologijos bei itin reta, aukšto reljefo gamybos technologija – sprendimai, padėję tobulai atskleisti monetos idėją ir suteikianti jai unikalumo.

 

Monetos išleidimo data 2021 08 31

Papildoma informacija

Metalas

Sidabras Ag999

Svoris

31,1 g

Skersmuo

40 mm

Kokybė

sendintas sidabras

Tiražas

1000

Išleidimo metai

2021

Technologijos

aukštas reljefas, UV spauda

Nominalas

1 Doleris, Niue

Pakuotė

dėžutė, skaidri kapsulė

Nukaldinta

Lietuvos monetų kalykla

Panašūs produktai

Moneta 20 RUB „Slucko juostos. Radvilai“
50,00
10 rublių moneta, skirta 100-osioms A. Kuliašau metinėms paminėti
25,00
Moneta 20 RUB „Slucko juostos. Kostiumai“
50,00
Moneta 20 RUB „Slucko juostos. Audimas“
50,00