1 dolerio sidabrinė moneta „D’Artanjanas ir muškietininkai“

Prekės kodas: 15221300.
Metalas

Sidabras Ag999

Kokybė

sendintas sidabras

Nesvarbu, esate sportininkas, karys, medikas ar biuro darbuotojas... Kone kiekvienas bent kartą yra girdėjęs žymiąją Aleksandro Diuma romano herojaus D'Artanjano frazę „Visi už vieną, vienas už visus!“ Šis jaunų ir ambicingų muškietininkų draugystės šūkis ilgainiui išaugo į stiprų vienybės ir komandiškumo principą, kurį savo naujajame kūrinyje, monetoje „D’Artanjanas ir muškietininkai“, įprasmina Lietuvos monetų kalykla.
Kiekis
- +

Aprašymas

Moneta „D’Artanjanas ir muškietininkai“ galėtų tapti puikiu kolektyvo vieningumo atributu, nuolat primenančiu apie tai, kokie stiprūs esate kartu. Juk darbas grupėje padidina darbo našumą, pagerina rezultatus. Be to, lengviau prisitaikoma prie pokyčių, o kiekvienas darbuotojas – komandos narys – gauna daugiau galimybių atsiskleisti.

 

Monetos reverso viduryje pavaizduotas D’Artanjanas – vienas pagrindinių istorinio nuotykių romano „Trys muškietininkai“ veikėjų. Būtent šis drąsus jaunuolis yra idėjos, kad kiekvienas individas turėtų veikti grupės naudai, o grupė – kiekvieno individo labui, sklaidos pradininkas.

 

Monetos averse pavaizduotas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II portretas. Kūrinys pagamintas taikant aukšto reljefo, UV spaudos ir sendinimo technologijas, kurios suteikia gaminiui išskirtinį dizainą. Moneta „D’Artanjanas ir muškietininkai“ parduodama specialioje mėlynos spalvos dėžutėje.

 

Įdomu, kodėl ant monetos pavaizduota Jos Didenybė karalienė Elžbieta II ar kiti Niujė simboliai? O gal norite sužinoti, kodėl kaldiname dolerius? Skaitykite ČIA.

Papildoma informacija

Metalas

Sidabras Ag999

Kokybė

sendintas sidabras