Visos naujienos
2023-04-03

Lietuvos monetų kalyklos kūriniai – autentiška ir vertinga dovana

  • Naujienos

Tikriausiai visiems yra kada nors tekę sukti galvą dėl dovanos brangiam žmogui, verslo partneriui ar kolegai – juk taip norisi išvengti nuobodžių, beverčių dovanų, kurios liks pamirštos ar net perdovanotos kitiems. Siūlome nustebinti tuo, kas ne tik nepraranda savo vertės, bet ir priešingai – įgyja papildomos, bei gali džiuginti ilgus metus. Kolekcinės monetos, proginiai medaliai ir investiciniai luiteliai – puiki dovana minint džiaugsmingus įvykius ar švenčiant ypatingas progas.

Kolekcinės monetos – ne tik numizmatams

Nors kolekcinės monetos visų pirma asocijuojasi su numizmatikos pasauliu, jos vis labiau populiarėja kaip vertės neprarandančios dovanos variantas. Tokios monetos puikiai tinka paminėti svarbiems įvykiams, pavyzdžiui, vestuvėms, jubiliejams ar išleistuvėms – tarkim, mūsų klientų itin pamėgta „Meilės moneta“ liudija jau ne vienos sutuoktinių poros meilę. Tai – ilgalaikė ir prasminga dovana, į kurią pažvelgę žmonės prisimena šiltas didžiausios gyvenimo šventės akimirkas. Taip pat ši kolekcinė sidabrinė moneta su raudona „Swarovski“ kristalo širdele tobulai tinka artėjančios Motinos dienos proga parodyti dėmesį svarbiausiam gyvenimo žmogui – mamai. „Meilės monetą“ jau įsigiję ar dovanų gavę klientai tvirtina: tai – mielas ir jaukus prisiminimas, kurį tikrai norisi laikyti matomoje vietoje bei rodyti į namus užsukusiems svečiams.  

Lietuvos monetų kalyklos asortimente gausu ir kolekcinių monetų su įžymiomis asmenybėmis, pasaulyje puikiai žinomais knygų ir filmų veikėjais bei istoriniais įvykiais. Toks autentiškas kūrinys gali tapti reikšminga dovana žmogui, kuris kažkuo entuziastingai domisi. Galbūt jūsų draugas, kolega ar verslo partneris žavisi stimpanko stiliumi ar, pavyzdžiui, fantastinėmis būtybėmis? Padovanokite jam kolekcinę monetą iš serijos „Kriptidų pasaulis“ – ši lietuvių grafikės ir iliustratorės Laimutės Varkalaitės sukurta 12 monetų serija užburia savo paslaptingumu, kurį, beje, galima atpažinti ir kitoje jos kurtoje „Pastelinio cirko“ serijoje. Atminkite: visos kolekcinės monetos turi ribotą tiražą, todėl tikėtina, kad jis bus išparduotas ir antrinėje rinkoje monetų vertė niekada nekris, o gal net ir pakils (daugiau apie tai skaitykite kitame mūsų straipsnyje ČIA).

1 dolerio sidabrinė „Meilės“ moneta 5 dolerių sidabrinė moneta „Ponia Liepsna“ 2 dolerių sidabrinė moneta „Mozaika“
„Meilės moneta“ „Ponia Liepsna“ „Mozaika“

Ypatingoms progoms – medaliai bei juvelyriniai papuošalai

Lietuvos monetų kalykloje kaldinami medaliai paprastai dovanojami už akademinius ar sportinius pasiekimus, sveikinant žmogų pakėlus kvalifikaciją, gavus naujas pareigas ar, pavyzdžiui, atlikus karinę tarnybą. Pastaroji proga – tikrai unikali ir verta ypatingo dėmesio, tad proginis medalis – puikus būdas pasveikinti ir pagerbti artimą žmogų, atlikusį pareigą savo šaliai. 

Mūsų asortimente gausu ir medalių, skirtų jaukioms šeimos šventėms – jubiliejams, krikštynoms ar sukaktuvėms – paminėti. Jeigu ieškote subtilesnio, tradiciškesnio dovanos varianto, galite rinktis ir autorinius juvelyrinius papuošalus moterims, vyrams bei vaikams. Kiekviename jų slypi preciziškas meistrų darbas bei unikali žinutė, palinkėjimas, pamąstymas, tad toks žiedas, kaklo pakabukas ar medalionas bus ne tik graži, bet ir sentimentali dovana, kurianti jaukius prisiminimus.

Jubiliejinis medalis Krikštynų medalis Medalis su Zodiako ženklu
Jubiliejinis medalis Krikštynų medalis Medalis su Zodiako ženklu

Ilgalaikę ekonominę vertę turintys investiciniai luiteliai

Investiciniai luiteliai – nekasdienė, tačiau originali ir tikrai vertinga dovana, tinkanti daugeliui progų: vestuvėms, asmeniniams ar įmonių gimtadieniams, krikštynoms ar net įkurtuvėms. Kodėl būtent luiteliai, o ne, pavyzdžiui, įprasti pinigai ar net kriptovaliutos?

Investicinius produktus apsimoka rinktis dėl kelių priežasčių, iš kurių pagrindinė – ilgalaikė stabili ekonominė vertė. Kitaip nei kitos rūšies investicijos, kurios gali būti nepastovios ir priklausomos nuo rinkos svyravimų, investiciniai luiteliai yra materialus turtas, kurio vertė, istoriniu požiūriu, ilguoju periodu išlieka stabiliai auganti.

Taip pat padovanotas investicinis luitelis – puikus pirmasis žingsnis investavimo pasaulyje. Žmogui, norinčiam pradėti investuoti į savo ateitį, investiciniai taurieji metalai yra tikrai naudinga ir vertinga dovana, kuri leis giliau suprasti, kaip vyksta visas procesas. Plačiau apie šį investavimo būdą pasakojame ČIA.

Investicinis luitelis kapsulėje Investicinė auksinė moneta Lietas investicinis luitelis
Investicinis luitelis kapsulėje Investicinė auksinė moneta Lietas investicinis luitelis

Visi Lietuvos monetų kalyklos kūriniai gaminami naudojant išskirtinės kokybės medžiagas, skiriant ypatingą dėmesį kiekvienai detalei bei taikant modernias technologijas. Tauriųjų metalų gaminiai, kuriuos rasite mūsų asortimente – estetiškos, unikalios bei prasmingos dovanos, tinkančios įvairioms progoms. Pasižvalgykite po mūsų e. parduotuvę ir išrinkite dovaną savo artimam žmogui jau dabar!

Susijusios įžvalgos ir naujienos

Visos naujienos