Visos naujienos
2021-08-26

Išradingumas atveria naujus kelius

  • Mūsų projektai
  • Naujienos

Ne paslaptis, kad norint ko nors pasiekti, neužtenka eiti jau pramintais takais. Primityvus mąstymas retai kada žada dideles galimybes, tad norint, kad atsivertų visos durys, reikia būti drąsiems ir ieškoti originalių sprendimų. Apie tai primena antroji „Pasakų“ serijos moneta „Karalaitė ir žirnis“.

Originalūs sprendimai

Lietuvos monetų kalyklos kūrėjai tęsia „Pasakų“ seriją ir džiugina naujausiu savo darbu – įspūdingo grožio moneta „Karalaitė ir žirnis“. Pagrindinė kūrinio žinutė – keliaudami per gyvenimą, venkime skubotų išvadų ir nuobodžių, primityvių sprendimų. Juk pasitelkę išradingumą, galime pamatyti ir pasiekti kur kas daugiau, nei tikėjomės.

Būdami smalsūs, turime neribotas galimybes mokytis ko nors naujo, pritaikyti savo idėjas darbuose ar asmeniniame gyvenime. Netgi jeigu iš pirmo karto nepavyko, nereikia nuleisti rankų, o bandyti antrą kartą, trečią… Kartais net ir iš dešimto karto gimsta genialios idėjos. Be to, originaliai mąstantys žmonės šiandien – itin vertinami visuomenės mastu. Jie nebijo rizikuoti ir klysti, todėl visada pasiekia, ko nori.

Subtilios detalės – dideli atradimai

Antrojoje „Pasakų serijos“ monetoje vaizduojama jauna paprasta mergaitė, kurios karališkoji tapatybė nustatoma itin išradingai – patikrinus jos jautrumą per žalią, žirnio dydžio Swarovski akmenuką.

Monetos reverso viduryje pavaizduota mergaitė, kurią supa princesės kambarys, gausus įvairių jaukių detalių.

Monetos averse vaizduojamas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II portretas.

Kūrinio gamyboje taikytos aukšto reljefo, UV spaudos bei sendinimo technologijos. Moneta  „Karalaitė ir žirnis“ parduodama specialioje apvalioje baltoje dėžutėje, papuoštoje žirniukais.

Susijusios įžvalgos ir naujienos

Visos naujienos