Visos naujienos
2024-06-06

Vertingų dovanų idėjos išskirtinėms progoms.

  • Naujienos

Monetos ir medaliai, sukurti bendradarbiaujant su talentingais Lietuvos menininkais, puikiai tinka vestuvėms, jubiliejams, verslo dovanoms ar ypatingoms vaikų šventėms. Dalinamės idėjomis, kurios padės jums išrinkti vertingą ir prasmingą dovaną. 

Dovanos vestuvių proga

Ieškote vertingos ir gražios dovanos vestuvių proga? Šiai ypatingai šventei puikiai tiks auksinė meilės, sėkmės ar „Jausmų medis“ moneta, puošta talentingos Lietuvos dailininkės Audronės Kalinauskienės iliustracijomis. Išskirtine dovana gali tapti ir auksinė sėkmės moneta su deimantu, kuri, tarsi magnetas, pritraukia visa, ko trokšta jos savininkas. Ši moneta dekoruota laimę simbolizuojančiais motyvais – keturlapiu dobilu, akimi su deimantu, pasaga ir septynetu.

Kita vertinga dovana – sidabrinis medalis meilei, kurio vienoje pusėje galima išgraviruoti datą, vardus ar jūsų norimus gražius žodžius. Jei ieškote originalios dovanos su sėkmės palinkėjimu, sidabrinis sėkmės pinigėlis su holograma – puikus pasirinkimas. Šį proginį medalį Lietuvos monetų kalyklos meistrai sukūrė kaip unikalų sėkmės amuletą, kuris dažnai dovanojamas išlydint brangius žmones į naują gyvenimo etapą. Svarbiausiu medalio akcentu pasirinktas raktelis, atrakinantis bet kurias duris, panaikinantis kliūtis kelyje ir simbolizuojantis pasirinkimo laisvę.

Medalis „Marsas ir Venera“ – išskirtinė vestuvių dovana. Sakoma, kad vyrai yra kilę iš Marso, o moterys – iš Veneros, tačiau kartu jie sukuria darnią visumą ir tampa nenugalima jėga – meile. Vestuvės žymi dviejų žmonių meilę, draugystę ir partnerystę, tad šiai progai puikiai tinka medalis „Draugystė – partnerystė“. Jame vaizduojami du žmonės, kurių pasauliai susilieja ir pasidalina. Stilinga Vitos Vaitiekūnaitės iliustracija simbolizuoja tarpusavio supratimą, bendrystę, pasitikėjimą bei paramą vienas kitam.

Vaiko gimimui, pirmajai komunijai, krikštynoms 

Ieškote prasmingos, šiltos ir ilgaamžės dovanos vaiko gimimo, krikštynų ar pirmosios komunijos proga?  Krikštynoms puikiai tiks sidabriniai mergaitės ir berniuko krikšto medaliai, išsiskiriantys savo spalvingomis iliustracijomis. Krikštynoms skirtuose sidabriniuose medaliuose vaizduojami ant medinio arkliuko besisupantys mergaitė arba berniukas. Kitoje medalio pusėje vaizduojami spalvingi vaikiški žaislai: pliušinis meškutis, senovinis vilkelis, kaladėlės ir netgi žaisliukai iš šiaudų. Galimas palinkėjimo graviravimas.

Gimtadieniui ar jubiliejui

Fortūna mėgsta būti viliojama, todėl ji dažnai aplanko žmones, turinčius talismanus. Artimo žmogaus gimtadienio ar jubiliejaus proga padovanokite jam sėkmės monetą su deimantu ar sėkmės pinigėlį su holograma. Vertinga ir įsimintina dovana taip pat gali tapti dailus jubiliejinis medalis. Besidomintiems zodiako ženklais neabejotinai patiks išskirtiniai proginiai medaliai „Zodiako ženklai“, žvejybos entuziastams – medalis „Žvejyba“, muzikos gerbėjams – „Muzika“, o krepšinio fanams – medaliai „Krepšinio auksas Lietuvai“, skirti paminėti reikšmingoms 1937-ųjų, 1939-ųjų ir 1997-ųjų metų pergalėms. Mylintiems gintarą ir baltų kultūrą padovanokite įspūdingo grožio medalį „Gintaras – Baltijos auksas“. Gintaras nuo seno yra laikomas paslaptingu ir netgi magišku akmeniu, kuris ne tik apsaugo nuo blogio, bet ir suteikia kūrybiškumo, atneša jo savininkui sėkmę ir ramybę.

Verslui ar reprezentacijai

Norite padovanoti įsimintiną dovaną savo kolegoms, verslo partneriams? Be sėkmę simbolizuojančių auksinių bei sidabrinių monetų, verslo dovanai puikiai tiks mūsų jau minėti medaliai „Gintaras – Baltijos auksas“ bei „Draugystė – partnerystė“. Svarbioms datoms paminėti rinkitės stilingą Jubiliejinį sidabro medalį, kurio antra pusę galima išgraviruoti pagal jūsų pageidavimus. Puiki dovana kiekvienam savo miestą mylinčiam žmogui, įmonei ar miesto svečiui – stilingas ir solidus miestą reprezentuojantis medalis. Norite pagerbti sėkmingas moteris versle? Parodykite, kaip jas vertinate apdovanodami jas gryno sidabro medaliu „Moteris“. Šis medalis sukurtas bendradarbiaujant su garsia Lietuvos dailininke Daiva Staškevičiene, kurios grafinis darbas „Laikas grožiui“ tapo pagrindiniu medalio dizaino motyvu. Iliustracijoje vaizduojama moteris, kurios gebėjimai yra beribiai: ji sugeba planuoti laiką, atjausti, skleisti gėrį ir būti tikru įkvėpimu. Vienoje medalio pusėje galima išgraviruoti jūsų norimą dedikaciją, padėkos ar sveikinimo žodžius.

Lietuvos monetų kalykloje rasite ne vieną išskirtinį gaminį, galintį tapti originalia ir vertinga dovana jūsų artimajam, draugui ar verslo partneriui. Visas dovanų idėjas pagal šventės kategoriją galite rasti Lietuvos monetų kalyklos el. parduotuvėje, pasirinkę filtrus.

Susijusios įžvalgos ir naujienos

Visos naujienos